13-osios greitosios medicinos pagalbos žaidynės

 2019 m. gegužės 23 – 25 dienomis Birštono mieste vyko XIII – osios Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynės, kurios skirtos visuomenės švietimui ir mokymui, greitosios medicinos pagalbos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimui, bendravimo ir bendradarbiavimo tarp institucijų skatinimui. Tai kasmetinis tarptautinis renginys. Jame dalyvavo 16 komandų atstovaujančių didžiųjų miestų grietąsias medicinos pagalbos įstaigas, 16 komandų atstovaujančių mažųjų miestų grietąsias medicinos pagalbos įstaigas bei 8 svečių iš užsienio komandos.

 Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stočiai atstovavo 2 komandos. Viena komanda – gydytojas Abderrahmane Bouboual, skubios pagalbos slaugos specialistė Neringa Ginkuvienė ir vairuotojas Darius Ganusauskas bendroje įskaitoje iš 40 komandų užėmė 4 vietą! Mūsų komandą žiniomis aplenkė tik Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties medikai, kurie pasidalino tris pirmas vietas. Nuo trečiosios vietos komanda atsiliko tik 4, o nuo pirmos 9 balais.

 Puikiai įstaigą atstovavo ir kita mūsų komanda gydytoja Asta Lavickytė, skubios pagalbos slaugos specialistas Giedrius Gricius ir vairuotojas-paramedikas Robertas Žilinskas, patekusi į dešimtuką, bendroje įskaitoje. Didžiuojamės jais ir dėkojame mūsų komandoms už puikų atstovavimą Panevėžio miestui.

zaid1 zaid2 zaid3 zaid4 zaid5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

13 − nine =