previous arrow
next arrow
Slider

112 - Skubios pagalbos tarnybų telefono numeris | 033 - Bendrasis greitosios medicinos pagalbos telefono numeris

Viešieji pirkimai

Viešųjų pirkimų planai

Viešųjų pirkimų planas 2016 metams su pakeitimais
Viešųjų pirkimų plano suvestinė 2017 metams
Viešųjų pirkimų plano suvestinė 2018 metams
Viešųjų pirkimų planas 2019 metams
Įvykę viešieji pirkimai

Skelbimas apie įvykusį supaprastintą viešąjį greitosios medicinos pagalbos kvietimo kortelės formos Nr. 110/A elektroninės formos informacinės sistemos nuomos bei jos palaikymo ir priežiūros paslaugų pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykusį supaprastintą viešąjį GMP automobilio pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykusį mažos vertės viešąjį dovanų kortelių pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykdytą mažos vertės viešąjį Intraosalinio infuzijos instrumento su dėkliuku ir intraosalinių adatų su stabilizuojančiu pleistru ir prailginimo linija pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykdytą mažos vertės viešąjį lengvųjų automobilių KASKO draudimo pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykdytą mažos vertės viešąjį defibriliartoriaus su monitoriumi ir priedais pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykdytą mažos vertės viešąjį atsiurbėjo su automobiliniu laikikliu pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykdytą mažos vertės viešąjį elektrokardiografo aparato su nešiojamuoju krepšiu pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

Skelbimas apie įvykdytą mažos vertės viešąjį švirkštinio infuzinio siurblio pirkimą. Skelbimas patalpintas CVP IS sistemoje.

 

Vykdomi viešieji pirkimai

Šiuo metu vykdomų viešųjų pirkimų nėra.

Sutartys

Sudarytos viešojo pirkimo sutartys